miercuri, 12 aprilie 2017

Rezultatele Concursului judetean de informatica, 7 -8 apriie 2017

Numele si prenumele Clasa Palatul/Clubul Secțiunea  Premiul
1 Ababei Ștefan II Clubul Copiilor G Humorului Word II
2 Aga Claudia VI Palatul Copiilor Suceava programare I
3 Aioanei Georgiana III Palatul Copiilor Suceava Word I
4 Anton David V Clubul Copiilor Fălticeni ppt M
5 Anton Răzvan IV Palatul Copiilor Suceava programare I
6 Anton Răzvan IV Palatul Copiilor Suceava Word III
7 Arim Alexandru III Palatul Copiilor Suceava Word
8 Avram Alexandru III Palatul Copiilor Suceava ppt M
9 Balaceanu Giovani VII Clubul Copiilor Fălticeni ppt II
10 Bălăceanu Giovani VI Clubul Copiilor Fălticeni ppt III
11 Barba Maria IV Clubul Copiilor Fălticeni Word III
12 Bilinschi Antonia III Palatul Copiilor Suceava Word II
13 Bocăneţ Robert III Palatul Copiilor Suceava ppt M
14 Bolohan Gabriel II Palatul Copiilor Suceava Word III
15 Bolohan Robert VI Palatul Copiilor Suceava ppt M
16 Burlui Iulia VI Clubul Copiilor Fălticeni ppt III
17 Busuioc Alexandra I Clubul Copiilor G Humorului Word I
18 Buzilă Mihnea V   Clubul Copiilor Vatra Dornei programare III
19 Cândea Raul II  Clubul Copiilor G Humorului Word II
20 Chera Cristian VIII Clubul Copiilor Câmpulung  ppt I
21 Cibotariu Andrei VIII Palatul Copiilor Suceava programare M
22 Ciornei Ionuţ VII Palatul Copiilor Suceava ppt III
23 Ciuciu Robert VII Clubul Copiilor Fălticeni ppt M
24 Ciulica Cretu Irina V Palatul Copiilor Suceava ppt I
25 Ciupca Leonard VII Clubul Copiilor Câmpulung  ppt II
26 Codină Iulia III Palatul Copiilor Suceava Word M
27 Coșoreanu Tudor III Palatul Copiilor Suceava ppt II
28 Costineanu Andrei VII Clubul Copiilor Câmpulung  ppt I
29 Daicu Eduard V Clubul Copiilor G Humorului ppt II
30 Domunco Ștefan VI Palatul Copiilor Suceava programare II
31 Doroftei Ștefan I Palatul Copiilor Suceava ppt II
32 Drumea Matei VI Palatul Copiilor Suceava Word I
33 Dumitrescul Eduard VII Palatul Copiilor Suceava programare I
34 Dumitrescul Eduard VIII Palatul Copiilor Suceava programare II
35 Fasolă Alexandru VIII Palatul Copiilor Suceava ppt II
36 Ganu Simone  IV Clubul Copiilor Fălticeni Word III
37 Gradinaru Mihnea IV Palatul Copiilor Suceava Word II
38 Grădinaru Mihnea IV Palatul Copiilor Suceava programare II
39 Gregorian Iuliana Elena VI Palatul Copiilor Suceava ppt I
40 Grigoran Iuliana Elena V Palatul Copiilor Suceava ppt I
41 Hânțescu Florin IV Palatul Copiilor Suceava ppt II
42 Hodiș Luca V Clubul Copiilor V Dornei programare II
43 Honceriu Yannis Ştefan III Palatul Copiilor Suceava ppt II
44 Iavni Maria Petronela IV Clubul Copiilor Fălticeni Word P
45 Ieremie Timotei  I Palatul Copiilor Suceava Word M
46 Irimia Elena II Clubul Copiilor Fălticeni ppt I
47 Iwanusesi Andreea V Palatul Copiilor Suceava ppt III
48 Lăcătușu Sebastian VIII Clubul Copiilor Vatra Dornei programare
49 Lehaci Alessandro VI Clubul Copiilor G Humorului Word I
50 Litvinchevici Andi VI Palatul Copiilor Suceava ppt II
51 Livararu Erika VI Palatul Copiilor Suceava ppt II
52 Loghin Irina IV Palatul Copiilor Suceava Word P
53 Măcărescu Alexandru II Palatul Copiilor Suceava Word
54 Macovei Bianca IV Palatul Copiilor Suceava Word III
55 Macoveiciuc Sabrina II Palatul Copiilor Suceava Word III
56 Maxim Robert V Palatul Copiilor Suceava Word III
57 Mazur Gabriel IV Palatul Copiilor Suceava ppt II
58 Mitocaru Robert VI Clubul Copiilor Fălticeni ppt II
59 Moisii Adrian II Clubul Copiilor Fălticeni ppt I
60 Moisii Andrei III Clubul Copiilor Fălticeni ppt II
61 Moldovan Darius IV Clubul Copiilor Fălticeni ppt II
62 Munteanu Ştefan VI Palatul Copiilor Suceava ppt III
63 Munteanu Valentin VI Palatul Copiilor Suceava programare II
64 Munteanu Vlad VIII Palatul Copiilor Suceava ppt II
65 Muntianu George V Palatul Copiilor Suceava ppt III
66 Muntianu Teodor VI Palatul Copiilor Suceava ppt I
67 Mureșan Cristian VIII Clubul Copiilor Câmpulung  ppt I
68 Nenu Mihai VII Clubul Copiilor Câmpulung  ppt II
69 Nichitoi Andrei II Palatul Copiilor Suceava ppt M
70 Nichitoi Diana  V Palatul Copiilor Suceava ppt M
71 Nichitoi Eliza Maria III Clubul Copiilor G Humorului Word I
72 Onofrei Ariana II Clubul Copiilor Fălticeni Word II
73 Onofrei David II Clubul Copiilor Fălticeni ppt III
74 Paulenco Iustin VIII Palatul Copiilor Suceava programare II
75 Perjoc Maia V Palatul Copiilor Suceava ppt II
76 Popa Andrei VI Palatul Copiilor Suceava ppt II
77 Pricop Mario IV Clubul Copiilor Fălticeni Word M
78 Purice Cristian III Palatul Copiilor Suceava ppt I
79 Romas Sebastian VI Palatul Copiilor Suceava programare
80 Rusu Bogdan VII Palatul Copiilor Suceava programare I
81 Rusu Bogdan VIII Palatul Copiilor Suceava programare III
82 Rusu Bogdan VII Palatul Copiilor Suceava ppt M
83 Rusu Simina V Clubul Copiilor Câmpulung Word I
84 Samson Ariadna II Clubul Copiilor Fălticeni ppt II
85 Semeniuc Călin VIII Palatul Copiilor Suceava programare III
86 Seserman Andra V Palatul Copiilor Suceava ppt M
87 Sfentec Fabian II Clubul Copiilor G Humorului Word III
88 Spivac Iulian VII Clubul Copiilor Fălticeni ppt M
89 Spoială Ruxandra II Palatul Copiilor Suceava ppt III
90 Ştirbu Diana VI Clubul Copiilor Fălticeni ppt II
91 Tamas Cezara III Palatul Copiilor Suceava Word I
92 Tâmpău Șerban V Clubul Copiilor Câmpulung Word III
93 Ţebrean Andreea VII Palatul Copiilor Suceava programare I
94 Țebrean Andreea VIII Palatul Copiilor Suceava programare II
95 Timoficiuc Cristiana II Palatul Copiilor Suceava Word
96 Todică Bogdan VII Clubul Copiilor Fălticeni ppt III
97 Toma Olivia II Palatul Copiilor Suceava ppt II
98 Ungureanu Bogdan Ionuț VII Palatul Copiilor Suceava ppt I
99 Ungureanu Ioan Alexandru II Palatul Copiilor Suceava Word I

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu